Бүгін: 18.02.2019
Дені сау ұлт бәсекеге қабілетті деп атауға болады. Сондықтан, біздің мемлекеттік саясаттың стратегиялық бағыттарының бірі бұқаралық спорт қозғалысын кеңейту болып табылады.Н.Ә. Назарбаев

2019 жылдың 30 қаңтар – 3 ақпан аралығында Меркі ауданы, Меркі ауылы № 19 С.Әлібекұлы атындағы орта мектепте тоғызқұмалақтан  2004 – 2005, 2006 – 2007 ж.т. ұлдар мен қыздар арасында (жекелей блиц, жекелей рапид және жекелей классикадан) Жамбыл облысының чемпионаты өтті.

Чемпионатқа облыстың 7 ауданы және Тараз қаласынан 97 спортшы қатысты.

Облыс чемпионатын өткізуді жалпы үйлестіруін Жамбыл облысы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт басқармасы мен Меркі ауданы әкімдігі бірлесіп жүзеге асырды.

 

 

 

 

Жарыс қорытындысы бойынша төмендегідей жеңімпаздар мен жүлдегерлер анықталды:

2004 – 2005 ж.т. ұлдар мен қыздар арасында

Рапид түрінен

ұлдар

1-орын – Боранбай Ернұрсұлтан  (Тараз қаласы)

2-орын – Досмұқа Бекзат (Тараз қаласы)

3-орын – Әкімхан Саясат (Меркі ауданы)

3-орын – Мәлік Айдос (Қордай ауданы)

қыздар

1-орын – Сейтбекова Әсел (Тараз қаласы)

2-орын – Жолдыбай Ұлжан (Меркі ауданы)

3-орын – Тоқтарбаева Наргиза (Қордай ауданы)

3-орын – Сандықбаева Қаламқас (Меркі ауданы)

Блиц түрінен

ұлдар

1-орын – Боранбай Ернұрсұлтан  (Тараз қаласы)

2-орын – Мәлік Айдос (Қордай ауданы)

3-орын – Жолыш Нұрдаулет (Қордай ауданы)

3-орын – Әкімхан Саясат (Меркі ауданы)

қыздар

1-орын – Сандықбаева Қаламқас (Меркі ауданы)

2-орын – Омар Тоғжан (Қордай ауданы)

3-орын – Тоқтарбаева Наргиза (Қордай ауданы)

3-орын – Сейтбекова Әсел (Тараз қаласы)

Классика түрінен

ұлдар

1-орын – Досмұқа Бекзат (Тараз қаласы)

2-орын – Боранбай Ернұрсұлтан  (Тараз қаласы)

3-орын – Әкімхан Саясат (Меркі ауданы)

қыздар

1-орын – Тоқтарбаева Наргиза (Қордай ауданы)

2-орын – Омар Тоғжан (Қордай ауданы)

3-орын – Сандықбаева Қаламқас (Меркі ауданы)

2006 – 2007 ж.т. ұлдар мен қыздар арасында

Рапид түрінен

ұлдар

1-орын – Азыралы Азиз  (Тараз қаласы)

2-орын – Коршыбек Диас (Тараз қаласы)

3-орын – Амангелді Сұлтан (Сарысу ауданы)

3-орын – Сайлау Жандаулет (Жуалы ауданы)

қыздар

1-орын – Али Алия (Т.Рысқұлов ауданы)

2-орын – Жолыш Жанат (Қордай ауданы)

3-орын – Сабырбай Альбина(Қордай ауданы)

3-орын – Елубаева Аида (Меркі ауданы)

Блиц түрінен

ұлдар

1-орын – Азыралы Азиз (Тараз қаласы)

2-орын – Айтқұл Сейіл (Тараз қаласы)

3-орын – Үсен Елдар (Меркі ауданы)

3-орын – Сайлау Жандаулет (Жуалы ауданы)

қыздар

1-орын – Жолыш Жанат (Қордай ауданы)

2-орын – Елубаева Аида (Меркі ауданы)

3-орын – Нұрлыбек Қаламқас (Меркі ауданы)

3-орын – Али Алия (Т.Рысқұлов ауданы)

Классика түрінен

ұлдар

1-орын – Азыралы Азиз  (Тараз қаласы)

2-орын – Амангелді Сұлтан (Сарысу ауданы)

3-орын – Коршыбек Диас (Тараз қаласы)

қыздар

1-орын – Әсілбай Еркенұр (Меркі ауданы)

2-орын – Мәлік Айжан (Қордай ауданы)

3-орын – Ермек Қарақат (Меркі ауданы)

 
 
 
 

Басшы блогы

Жүнісбеков Нұрбол Әбдімажитұлы

Байланысу

Басқарма басшысының орынбасары – Мұқанов Бекболат Қабылханұлы

45-86-18

Басқарма басшысының орынбасары –

Жолдасбеков Нұржан Қырықбайұлы

43-00-69

Азаматтарды қабылдау Салықбаева Қарлығаш Әшірбайқызы

45-31-69

Сенім телефоны

9.00-19.00 дейін, 51-71-95

Адрес:Тараз қаласы, Желтоқсан көшесі 72

Индекс 080000

Сенім телефондары