Бүгін: 19.06.2019
Дені сау ұлт бәсекеге қабілетті деп атауға болады. Сондықтан, біздің мемлекеттік саясаттың стратегиялық бағыттарының бірі бұқаралық спорт қозғалысын кеңейту болып табылады.Н.Ә. Назарбаев

2019 жылдың  17 мамырында Тараз қаласы «Тараз-Арена» спорт сарайында «Жастар жылына» орай Жамбыл облысындағы техникалық және кәсіптік білім беру оқу орындарының студенттері арасындағы спартакиадасы өтті.

Спартакиада студенттер арасында спорттың 6 түрі бойынша (кіші футбол, үстел теннисі, волейбол, қол күресі, асық ату және жеңіл атлетика) өткізілді.

Спартакиадаға 7 командадан 165  студент  қатысты.

 

 

Жарыс нәтижесі төмендегідей:

Кіші футбол

          

1 Жамбыл политехникалық жоғарғы колледжі

2 Шу колледжі

3 Қаратау  колледжі

 

Волейбол

(ұлдар арасында)

1  «Астана» көпсалалы колледжі

2 Тараз «Парасат» колледжі

3 Жамбыл политехникалық жоғарғы колледжі

 

ыздар  арасында)

1 Тараз «Парасат» колледжі

2 Қаратау  колледжі

3 Жамбыл политехникалық жоғарғы колледжі

 

Үстел теннисі

лдар арасында)

1 Кунанбай Бекзат - Тараз-Ғасыр колледжі

 

2 Шомаров Нурсултан  - Жамбыл политехникалық жоғарғы колледжі

3 Ануарбек Акниет  - Тараз «Парасат» колледжі

 

ыздар арасында)

1 Юсупова Салима - Қордай ауданы

 

2 Бараш Дамира  - Тараз-Ғасыр колледжі

3 Мейркул Жанат  - Тараз «Парасат» колледжі

 

Қол күресі

лдар арасында)

1 Рейсов Барыш - Жамбыл политехникалық жоғарғы колледжі

2 Акжигитов Бахыт  - Жамбыл политехникалық жоғарғы колледжі

3 Еспай Алмат  - Парасат колледжі

ыздар  арасында)

1 Қараман Аружан - Жамбыл политехникалық жоғарғы колледжі

2 Михайлова Кристина  - Тараз «Парасат» колледжі

 

3 Чеславлева Светлана  - Тараз «Парасат» колледжі

 

Асық ату

лдар арасында)

1 Алпаров Алихан  - Шу колледжі

 

2 Дюсебай Ақназар  - Тараз- Ғасыр колледжі

3 Мекемтас Арсен  - Астана колледжі

 

Шекем тас

ыздар арасында)

1 Мирзагаева Фатима  - Қордай ауданы

2 Өтепберген Ақмарал - Астана колледжі

 

3 Манап Меруерт  Тараз «Парасат» колледжі

Жеңіл атлетика

200 метр

1 Даулетбаев Дамир  - Қордай ауданы

 

2 Илиспай Ерлан  - Қаратау колледжі

 

3 Омерзак Диас  - Жамбыл политехникалық жоғарғы колледжі

100 метр

1 Ертуганова Фатима  -  «Астана» көпсалалы колледжі

 

2 Павленко Виктория  - Жамбыл политехникалық жоғарғы колледжі

3 Аскар Асылай  - Тараз «Парасат» колледжі

 

2000 метр

 

1 Кейшыгул Ерасыл - Тараз «Парасат» колледжі

 

2 Серик Ердос  - Шу колледжі

 

3 Суран Бауыржан  - Қаратау колледжі

 

1000 метр

1 Мурзабекова Мадина - Тараз «Парасат» колледжі

 

2 Кумажанова Ақбота  -Астана колледжі

 

3 Нурматова Лолита -

Жамбыл политехникалық жоғарғы колледжі

Қол күресі

(ұлдар арасында)

 

Жалпы командалық есепте:

1 Жамбыл политехникалық жоғарғы колледжінің құрама командасы

2 Тараз "Парасат" колледжінің құрама командасы

3 Қордай ауданы құрама командасы

  

 
 
 
 

Басшы блогы

Жүнісбеков Нұрбол Әбдімажитұлы

Байланысу

Басқарма басшысының орынбасары – Мұқанов Бекболат Қабылханұлы

45-86-18

Басқарма басшысының орынбасары –

Жолдасбеков Нұржан Қырықбайұлы

43-00-69

Азаматтарды қабылдау Салықбаева Қарлығаш Әшірбайқызы

45-31-69

Сенім телефоны

9.00-19.00 дейін, 51-71-95

Адрес:Тараз қаласы, Желтоқсан көшесі 72

Индекс 080000

Сенім телефондары