Бүгін: 01.04.2020
Дені сау ұлт бәсекеге қабілетті деп атауға болады. Сондықтан, біздің мемлекеттік саясаттың стратегиялық бағыттарының бірі бұқаралық спорт қозғалысын кеңейту болып табылады.Н.Ә. Назарбаев

Таразда дзюдодан 2000-2002 жылдары туған жастар (ұлдар мен қыздар) арасындағы  Қазақстан Республикасы чемпионаты аяқталды.  «Тараз-Арена» спорт сарайында өткен дүбірлі додаға еліміздің 14 облысы мен Нұр-Сұлтан, Алматы, Шымкент қаларынан келген  500-ге жуық татами шебері бақ сынады.

 

 

Айта кетейік, біріншілікте іріктелген спортшылар 2020 жылы өтетін халықаралық додаларда ел намысын қорғайтын болады.

Жекелей сындардың жеңімпаздары мен жүлдегерлерінің тізімі:

ҰЛДАР:

60 кг

I. Шерзод Давлатов (Алматы қаласы)

II. Ерхан Габбасов (Ақмола облысы)

III. Болат Біләл (Жамбыл облысы)

III. Абылай Мұсаханов (Жамбыл облысы)

66 кг

I. Данияр Шамшаев (Жамбыл облысы)

II. Кемелбек Молдаш (Түркістан облысы)

III. Ермек Амангелді (Атырау облысы)

III. Дінмұханбет Шаменов (Атырау облысы)

73 кг

I.Дархан Қойбағар ( Алматы қаласы)

II.Абылайхан Жұбаназар (Қызылорда облысы)

III. Асқар Нарқұлов (Алматы қаласы)

III. Серікбол Естай (ШҚО).

 

81 кг

I.Айбол Нысанәлі (Шымкент қаласы)

II. Нұрбек Ортай (Жамбыл облысы)

III. Жұмадулла Оңалбай (Жамбыл облысы)

III. Әлібек Төленов (Нұр-Сұлтан қаласы).

90 кг

I.Шынтас Серікболсын (Атырау облысы)

II. Қазыбек Ракишев (Жамбыл облысы)

III. Абылайхан Бейсен (Шымкент қаласы)

III. Қайратбек Сәбит (Алматы қаласы).

100 кг

I.Нұрлыхан Шархан (Қызылорда облысы)

II.Жұрқамырза Шүкірбеков (Алматы қаласы)

III. Айбек Ізтілеуов (Алматы қаласы)

III. Бекзат Шағатаев (Атырау облысы).

+100 кг

I.Асылан Мұхамеджанов (Қарағанды облысы)

II.Дарын Бейсханов (ШҚО)

III.Әлібек Асқар (Алматы қаласы)

III. Мұхамед Көбегенов (Жамбыл облысы).

 

ҚЫЗДАР:

48 кг

I.Таңсұлу Тілеуберген (Қостанай облысы)

II.Сара Құлым (Түркістан облысы)

III. Жанерке Асқарова (Қызылорда облысы)

III. Алима Жұмағалиева (Қарағанды облысы).

52 кг

I. Ханзада Қайратова (Қарағанды облысы)

II. Аружан Адасхан (Жамбыл облысы)

III. Балнұр Әбдешова (ШҚО)

III. Анель Мұхан (Қызылорда облысы).

57 кг

I. Гүлназ Нұридинова (Алматы облысы)

II. Ханифа Тугушева (Алматы облысы)

III. Балнұр Құрманбай (Алматы қаласы)

III. Меруерт Сәрсенова (Алматы облысы)

63 кг

I. Саера Мирзахметова (Алматы қаласы)

II. Гульвира Бисенгалиева (Ақтөбе облысы)

III. Ақмарал Серік (Алматы облысы)

III. Мадина Ержан (Нұр-Сұлтан қаласы)

70 кг

I.Даяна Талғат (Алматы қаласы)

II.Садана Раимжанова (Алматы қаласы)

III. Назерке Асанхан (Шымкент қаласы)

III. Анастасия Маякова (Ақмола облысы).

78 кг

I. Мадина Парагульгова (Алматы қаласы)

II. Арайлым Оразбай (Қызылорда облысы)

III. Әсел Бисембай (Қызылорда облысы)

III. Гүлсімай Утарбаева (Атырау облысы).

+78 кг

I. Арайлым Абенова (Алматы қаласы)

II. Гүлжайна Бисенова (Алматы облысы)

III. Нұрила Асанқызы (Түркістан облысы)

III. Айдана Кенжебай (Қызылорда облысы)

 

Жарыс қорытындысы бойынша жалпы командалық есепте:

I-орын: Алматы қаласы
II-орын: Алматы облысы

III-орын: Қарағанды облысы

 

8-ші наурыз күні Дзюдодан жастар  арасындағы Қазақстан чемпионатының аралас командалық жарысы өтті. Барлығы 15 команда қатысқан байрақты бәсеке тартысты өтті.

Жеңімпаз бен жүлдегерлер тізімі:

I-орын: Қызылорда облысы

II-орын: ШҚО

III-орын: Атырау облысы

III-орын: Түркістан облысы

 

 

   

 

 
 
 
 

Басшы блогы

Жүнісбеков Нұрбол Әбдімажитұлы

Байланысу

Басқарма басшысының орынбасары – Мұқанов Бекболат Қабылханұлы

45-86-18

Басқарма басшысының орынбасары –

Жолдасбеков Нұржан Қырықбайұлы

43-00-69

Азаматтарды қабылдау Салықбаева Қарлығаш Әшірбайқызы

45-31-69

Сенім телефоны

9.00-19.00 дейін, 51-71-95

Адрес:Тараз қаласы, Желтоқсан көшесі 72

Индекс 080000

Сенім телефондары