2016 жылдың 21 мамыр күні Тараз қаласы «Тараз-Арена» спорт сарайында Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 25 жылдығына және Мемлекеттiк қызметшілер күніне арналған облыстық спартакиада өткізілді.
Спартакиада спорттың 6 түрі бойынша (шағын-футбол, үстел теннисі, жүзу, армрестлинг, шахмат, жеңіл атлетика) өтті.
Спартакиадаға облыстық әкімі аппаратының, Тараз қаласы мен аудандар әкімдігінің, сонымен қатар облыстық басқармалар мен аумақтық департаменттердің 38 құрама командасынан 625 мемлекеттік қызметкер-спортшы қатысты.
Облыстық спартакиаданың қорытындысы бойынша төмендегідей жеңімпаздар мен жүлдегерлер анықталды:
Кіші футбол
І орын – Облыстық мемлекеттік кірістер департаменті құрама командасы
ІІ орын – Сарысу ауданы құрама командасы
ІІІ орын – Тараз қаласы құрама командасы
Үстел теннисі
Әйелдер арасында
І орын – Нұрпеисова А. (Облыстық қазынашылық департаменті)
ІІ орын – Утегенова А. (Жуалы ауданы)
ІІІ орын – Ниязкулова А. (Т.Рысқұлов ауданы)
Ерлер арасында
І орын – Абдикаримов С. (Тараз қаласы)
ІІ орын – Карибаев Е. (Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы)
ІІІ орын – Скиндиров М. (Облыстық мемлекеттік кірістер департаменті)
Жүзу
Әйелдер арасында
І орын – Төлендиева Н. (Облыстық ауыл шаруашылығы басқармасы)
ІІ орын – Аширбаева А. (Облыстық мемлекеттік кірістер департаменті)
ІІІ орын – Кистанова Т. (Тараз қаласы)
Ерлер арасында
І орын – Раймқұлов Ғ. (Облыстық дене шынықтыру және спорт басқармасы)
ІІ орын – Дүйсенбаев Н. (Облыстық ішкі саясат басқармасы)
ІІІ орын – Бестереков А. (Т.Рысқұлов ауданы)
Шахмат
Әйелдер арасында
І орын – Коскелбаева Н. (Жуалы ауданы)
ІІ орын – Темірбаева Б. (Облыстық ішкі істер департаменті)
ІІІ орын – Сүлейменова Н. (Облыстық ауыл шаруашылығы басқармасы)
Ерлер арасында
І орын – Заурбекұлы Ж. (Облыстық соттар әкімшілігі)
ІІ орын – Хусаинов Р. (Облыстық табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау департаменті)
ІІІ орын – Ташметов Д. (Жамбыл ауданы)
Армрестлинг (қол күресі)
оң қол
І орын – Ұзақбаев Б. (Шу ауданы)
ІІ орын – Қуанышбаев Д . (Байзақ ауданы)
ІІІ орын – Манаев О. (Облыстық кәсіпкерлік және индустриалды -инновациялық дамыту басқармасы)
сол қол
І орын – Қуанышбаев Д . (Байзақ ауданы)
ІІ орын - Жарбулов М. (Облыстық экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы)
ІІІ орын - Ұзақбаев Б. (Шу ауданы)
Жеңіл атлетика
Әйелдер арасында(60м)
І орын - Борисюк О. (Тараз қаласы), Бабалиева Ж. (Меркі ауданы)
ІІ орын - Қазыгулова А. (Қордай ауданы)
ІІІ орын - Бақытжанқызы Г. (Облыстық мемлекеттік қызмет істері департаменті), Асипова М. (Талас ауданы)
Әйелдер арасында (1000м)
І орын – Асипова М. (Талас ауданы)
ІІ орын - Иманкулова С. (Т.Рысқұлов ауданы)
ІІІ орын - Бабалиева Ж. (Меркі ауданы)
Ерлер арасында (100м)
І орын – Нұрболұлы А. (Талас ауданы)
ІІ орын - Серикбаев Қ. (Мойынқұм ауданы)
ІІІ орын - Әділбек Б. (Облыстық табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау департаменті)
Ерлер арасында (2400м)
І орын – Айткулов Ғ. (Талас ауданы)
ІІ орын - Серикбаев Қ. (Мойынқұм ауданы)
ІІІ орын - Исмаилов Қ ( Байзақ ауданы )